Jdi na obsah Jdi na menu
 


STEAMROLLER TACTIC

Je zatím spíše vize projektu, který se marně snažím dotáhnout od roku 2007. Máme za sebou pár koncertů a pár nezrealizovaných projektů a akcí. Přesto jsem se společně s pár dalšími rozhodl pokračovat a poučen z předchozích chyb a nezdarů s těmi správnými lidmi vdechnout tomuto hologramu trochu života.

Chceme se podílet na kulturních akcích na Praze 7 a fungovat jako portál minoritních akcí a projektů, určitě se chceme zaobírat dekriminalizací a ostatní problematikou týkajících se marihuany a ostatních lehkých drog, postupným potlačováním nebo omezováním osobních práv a svobod ze strany státní moci a revidování policejních zákroků. Ale chceme se životem spíš bavit, takže veškeré další témata, recenze, tipy na cokoliv zajímavého budou vřele vítány  :-) 

Čas nás v tuto chvíli netlačí, prioritou je sestavit kvalitní tým a dobrou partu lidiček, kteří "prodají" své zkušenosti a znalosti ve prospěch tohoto projektu z dobré vůle pomoci nebo budou ochotni řešit finanční aspekty formou reklamy nebo jiné spolupráce. K tomu připočtěme obětování trochy volného času, entuziazmu a určité porce odvahy jít s vlastní kůží na trh.

Takže dobře zvažte, zda při tomto "nastavení" je pro Vás tento level hratelný :-)

 Připomínám, že vznik bude podmíněn působením v neziskovém sektoru, přesná forma ( nezisková organizace, o.p.s., občanské sdružení ad. ) je určitě námětem do diskuse. 

Historie STEAMROLLER

Můžeme popsat historii projektu a co nás vede k nápadu jej realizovat.

A poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili, pomáhali ale i těm, kteří zůstávají věrní nebo přibydou.

 Ale neuděláme to. Respektujeme minulost, ale chceme hledět vpřed. Takže jen v krátkosti.

Když jsem se v roce 2006 přistěhoval do Holešovic z Letný a trochu zmapoval a "nasál" tento zajímavý kus Prahy, jen jsem se rozhodl pokračovat v tom, co jsem s malými přestávkami započal ve Strakonicích v roce 1990.

Snažit se o alespoň minimální mainstream v duchu D.I.Y = pořádat koncerty, výstavy a vůbec setkání lidiček, kteří se snaží udržet komformitu a konzumní styl života pod 50% :-), nesedět na prdeli, nečumět a když už je to OVER, zkusit se alespoň ozvat. Někdy se to může i v dobré obrátit.

První pokus o zrození něčeho takového pod hlavičkou HOBULAND / www.hobuland.estranky.cz / se díky různým faktorům po slibném začátku trochu rozplizl a pomalu skončil, přesto se z něj vykrystalizovala různá poznání,ponaučení, mnoho nových kontaktů a spousta fajn lidí, se kterými lze počítat i do budoucna. A na uvedených stránkách uspokojíme všechny milovníky historie, neb nadále budou fungovat.

  Nyní jsme na prahu nového pokusu dát formě život a zkusit oživit Golema :-)

  ŠÉM HÁM FORÁŽ :-D

 

STEAMROLLER PEOPLES

RAUS Jan alias HANS PM

RAUS Jan alias HANS PM

Project manager:

H A N S  P M :-)

Telefon: +420 733795511

E-mail: raus.j@seznam.cz

ICQ: 432357947

———

RAUS Klára, DiS alias QUEENCLAIRE

FILIPOVÁ Klára, DiS alias QUEENCLAIRE

Managing partner, company director:

 Q U E E N C L A I R E :-)

Telefon: nokia :-)

E-mail: klarka.sus@centrum.cz