Jdi na obsah Jdi na menu
 


LETOŠNÍ SKA / REGGEA / PUNK /

MUSIC OPEN AIR PARTY 

Tak už uplynulo několik dní a Vy, kteří již netrpělivě čekáte na příští ročník, kdy proběhne 6. ročník festivalu ska, punk, reggea a další alternativní hudby MIGHTY SOUNDS 2010 v přilehlém malebném okolí jihočeské vesničky OLŠÍ u TÁBORA, se můžete začít těšit.

Letos si se všemi účastníky pohrálo počasí, ale vzhledem k tragedii na slovenské POHODĚ jsou trocha bláta či další oprávněné připomínky malicherným fňukáním.

Kdo se přijel bavit a užít si to, má nejen náš obdiv,

ale hla vně naše díky !!!

 My, coby STEAMROLLERS

budeme fungovat tradičně

v infostánku,

takže si Vás dovolujeme jménem organizátorů

srdečně pozvat na mejdan ro(c)ku 2010

" VIVA LA M.S.2010" :-)

 

Více info na http://www.mightysounds.cz

JAKO MALÉ PŘIPOMENUTÍ PŘINÁŠÍME PROGRAM HLAVNÍCH SCÉN FESTIVALU !!!!

BLUE STAGE - pátek

15:00  Jaya The Cat (USA/NL) - Punk/ Ska /Reggae
16:10  Makako Jump (IT) - Ska/ Reggae
17:30  Blechreiz (DE) - Ska
18:45  The Offenders (IT) - 2Tone
20:00  Sto Zvířat (CZ) - Ska
21:30  Elvis Jackson (SLO) - Punk /HC/ Reggae
23:10  Polemic (SK) - Ska
00:45  Mark Foggos's skasters (NL/UK) - Ska

ORANGE STAGE - pátek

15:30  Doowhenblade (CZ) - Ska/Punk
16:35  CC TV Allstars (CZ) - Ska-Folk-Punk
17:45  Intensified (UK) - Ska / Reggae
19:00  Totální nasazení (CZ) - Punk
20:05  Konflikt (SK) - Punkrock
21:10  Peter Pan Speedrock (NL) - Rock'n'Roll
22:25  Open Season (CH) - Reggae/Ska/Dancehall
23:50  The World/Inferno Friendship Society (USA) - Cabaret/Punk/Soul
01:05  Koffin Kats (USA) - Psychobilly
02:15  Gangnails (CZ) - Rock ´n ´ Roll

BLUE STAGE - sobota

13:00  Uraggan Andrew & Reggae Orthodox (CZ) - Reggae
14:10  Discoballs (CZ) - Ska
15:20  Mike Tv (UK) - Punk / Pop
16:30  Nguru (CH) - Ska/Punk
17:45  Prague Ska Conspiracy (CZ) - Soul/Ska/Rock
19:00  Fast Food Orchestra (CZ) - Ska/Punk/Reggae
20:25  Buzzcocks (UK) - Punk/Pop
21:55  Pat Kelly (JAM) - Reggae/Rocksteady /Ska
21:55  Dave Barker (JAM) - Reggae/Ska/Soul
21:55  Christopher Ellis (UK) - Reggae/Ska/Soul
00:15  DUB Inc. (FR) - Reggae
01:55  Talco (IT) - Ska/Punk

ORANGE STAGE - sobota

13:00  Sakumprásk (CZ) - Ska / Punk / Rock
13:55  Sex Deviants (CZ) - Punkrock
14:45  Peshata (CZ) - zoo punk
15:50  Plus Minus (SK) - Hard Core Punk
16:55  Texas Terri Bomb (USA) - Rock'n'Roll
18:00  Far From Finished (USA) - Punkrock
19:05  The Hitchers (UK) - Rockabilly
20:15  Rude & Viser a.k.a. Mr.Review (NL) - Ska/Reggae
21:35  La Gossa Sorda (VAL) - Ska/Punk/Latino
22:40  The Peacocks (CH) - Rockabilly
23:55  Deadline (UK) - Punkrock
01:15  Squirtgun (USA) - Pop/Punk
02:20  SNFU (CA) - Punk
 

BLUE STAGE - neděle

13:00  Carlos and his coyotes (CZ) - Psychobilly / Rockabilly
14:10  Smooth Lee (BE) - Ska / Punk
15:25  Green Smatroll (CZ) - Ska-Jazz
16:35  Tleskač (CZ) - Ska
17:45  The Chancers (CZ/UK) - 2tone
19:00  The Aggrolites (USA) - Dirty Reggae
20:20  No Means No (CA) - Punk/ HC
21:50  Backyard Babies (SWE) - Rock'n'Roll
23:25  Liberator (SWE) - Ska
01:00  New York Ska Jazz Ensemble (USA) - Ska -Jazz

ORANGE STAGE - neděle

13:30  Skapollo (CZ) - Punk / Ska
14:30  Sin Sospechas (VEN) - Ska/ Latino
15:30  Volant (CZ) - Punk
16:30  Punk Floid (CZ) - Punk
17:30  Houba (CZ) - Punk
18:30  New Town Kings (UK) - Ska
19:30  NVÚ (CZ) - Punk
20:30  YELLOW CAP (D) - ska-dancehall
21:35  Wickeda (BG) - Ska/ Reggae/Indie
22:45  The Rifffs (M) - Ska
23:50  Adamb Bomb (USA) - Rock'n'Roll
00:55  The Brains (CA) - Rock'n'Roll/Psycho/Punk
02:10  The Dead Reckoning (UK) - Garage /Punk /Blues

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář